AIR BIKERS GÜNLÜK KULLANIM YÜRÜYÜŞ ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI LACİVERT

Ürün Özellikler
MODEL111
TABAN MALZEMESİPU TABAN
ÜRÜN GURUBUGARSON ( 36-40 )
ÜRÜN MALZEMESİSUNİ DERİ
MARKAAIR BIKERS
KULLANIM TARZIKOŞU & YÜRÜYÜŞ

Ürün Mağaza Kodu:  1800682 1414

Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün faturası veya irsaliyesi ile birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde, varsa promosyonları ve tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 01 Ocak 2018 tarihinden sonra düzenlenen faturalarınızı sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.  Fatura üzerindeki iade adresimize ürün gönderimi yaptığınızda sadece iade işlemi yapılmakta, değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün bedeli iadesi online satış birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı alışveriş olanağı sağlayan 3D Secure sisteminin uygulanmasıyla beraber bu sisteme kaydolmamış kredi kartı sahipleri veya 3D Secure sistemine üye olmayan bankaların kredi kartlarını kullanan müşterilerimiz kredi kartıyla alışveriş yapamazlar.

Kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için, kredi kartınızın 3D sistemine kayıt olması gerekmektedir. Kartınızın 3D tanımlamasını yapmak için bankanıza başvurarak destek alabilirsiniz.

AIR BIKERS GÜNLÜK KULLANIM YÜRÜYÜŞ ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI LACİVERT

Bu Ürün Stoklarımızda Bulunmamaktadır.

Lütfen İletişime Geçiniz !!

  • Marka: AIR BIKERS
  • Kullanım Tarzı : Unisex Çocuk Ayakkabıları
  • Ürün Kodu: 1800682 1414
  • Stok Durumu:
  • 54,90 TL
  • KDV Dahil Fiyatıdır
  • Vergiler Hariç: 50,83 TL

Ürün Seçenekleri

Etiketler: air bikers gunluk kullanim yuruyus erkek cocuk spor ayakkabi lacivert, 1800682 1414, air bikers, unisex cocuk ayakkabilari, cocuk ayakkabilari, spor ayakkabi