AIR BIKERS GÜNLÜK KULLANIM YÜRÜYÜŞ ERKEK SPOR AYAKKABI BEYAZ

Ürün Özellikler
ALT GURUBUERKEK
MODEL218
TABAN MALZEMESİPU TABAN
ÜRÜN GURUBUERKEK ( 40-44 )
ÜRÜN MALZEMESİSUNİ DERİ
MARKAAIR BIKERS
KULLANIM TARZIKOŞU & YÜRÜYÜŞ

Ürün Mağaza Kodu:  1801433 0000

Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün faturası veya irsaliyesi ile birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde, varsa promosyonları ve tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 01 Ocak 2018 tarihinden sonra düzenlenen faturalarınızı sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.  Fatura üzerindeki iade adresimize ürün gönderimi yaptığınızda sadece iade işlemi yapılmakta, değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün bedeli iadesi online satış birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı alışveriş olanağı sağlayan 3D Secure sisteminin uygulanmasıyla beraber bu sisteme kaydolmamış kredi kartı sahipleri veya 3D Secure sistemine üye olmayan bankaların kredi kartlarını kullanan müşterilerimiz kredi kartıyla alışveriş yapamazlar.

Kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için, kredi kartınızın 3D sistemine kayıt olması gerekmektedir. Kartınızın 3D tanımlamasını yapmak için bankanıza başvurarak destek alabilirsiniz.

AIR BIKERS GÜNLÜK KULLANIM YÜRÜYÜŞ ERKEK SPOR AYAKKABI BEYAZ

Bu Ürün Stoklarımızda Bulunmamaktadır.

Lütfen İletişime Geçiniz !!

  • Marka: AIR BIKERS
  • Kullanım Tarzı : Spor Ayakkabı
  • Ürün Kodu: 1801433 0000
  • Stok Durumu:
  • 54,90 TL
  • KDV Dahil Fiyatıdır
  • Vergiler Hariç: 50,83 TL

Ürün Seçenekleri

Etiketler: air bikers gunluk kullanim yuruyus erkek spor ayakkabi beyaz, 1801433 0000, air bikers, erkek ayakkabilari, spor ayakkabi