ALMİRA  SİYAH GÜNLÜK KULLANIM KIŞLIK KADIN BOT

Ürün Özellikler
MODEL2160
ÜRÜN GURUBUZENNE ( 35-40 )
TABAN MALZEMESİTERMO TABAN
MARKAALMİRA
ÜRÜN MALZEMESİSUNİ DERİ
SEZONKIŞLIK
KULLANIM TARZIGÜNLÜK KULLANIM
ALT GURUBUKADIN

Ürün Mağaza Kodu:  1801619 04

Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün faturası veya irsaliyesi ile birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde, varsa promosyonları ve tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 01 Ocak 2018 tarihinden sonra düzenlenen faturalarınızı sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.  Fatura üzerindeki iade adresimize ürün gönderimi yaptığınızda sadece iade işlemi yapılmakta, değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün bedeli iadesi online satış birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı alışveriş olanağı sağlayan 3D Secure sisteminin uygulanmasıyla beraber bu sisteme kaydolmamış kredi kartı sahipleri veya 3D Secure sistemine üye olmayan bankaların kredi kartlarını kullanan müşterilerimiz kredi kartıyla alışveriş yapamazlar.

Kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için, kredi kartınızın 3D sistemine kayıt olması gerekmektedir. Kartınızın 3D tanımlamasını yapmak için bankanıza başvurarak destek alabilirsiniz.

ALMİRA SİYAH GÜNLÜK KULLANIM KIŞLIK KADIN BOT

Bu Ürün Stoklarımızda Bulunmamaktadır.

Lütfen İletişime Geçiniz !!

  • Marka: ALMİRA
  • Kullanım Tarzı : Bot / Çizme
  • Ürün Kodu: 1801619 04
  • Stok Durumu:
  • 59,90 TL
  • KDV Dahil Fiyatıdır
  • Vergiler Hariç: 55,46 TL

Ürün Seçenekleri

Etiketler: almira siyah gunluk kullanim kislik kadin bot, 1801619 04, almira, kadin ayakkabilari, bot cizme