RİWAX GÜNLÜK ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI SAKS MAVİ

Ürün Özellikler
KULLANIM TARZIKOŞU & YÜRÜYÜŞ
ALT GURUBUÜNİSEX
MODEL021
MARKARİWAX
ÜRÜN GURUBUGARSON ( 36-40 )
ÜRÜN MALZEMESİSUNİ DERİ
TABAN MALZEMESİPU TABAN

Ürün Mağaza Kodu:  1800352 0430

Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün faturası veya irsaliyesi ile birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde, varsa promosyonları ve tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 01 Ocak 2018 tarihinden sonra düzenlenen faturalarınızı sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.  Fatura üzerindeki iade adresimize ürün gönderimi yaptığınızda sadece iade işlemi yapılmakta, değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün bedeli iadesi online satış birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı alışveriş olanağı sağlayan 3D Secure sisteminin uygulanmasıyla beraber bu sisteme kaydolmamış kredi kartı sahipleri veya 3D Secure sistemine üye olmayan bankaların kredi kartlarını kullanan müşterilerimiz kredi kartıyla alışveriş yapamazlar.

Kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için, kredi kartınızın 3D sistemine kayıt olması gerekmektedir. Kartınızın 3D tanımlamasını yapmak için bankanıza başvurarak destek alabilirsiniz.

RİWAX GÜNLÜK ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI SAKS MAVİ

Bu Ürün Stoklarımızda Bulunmamaktadır.

Lütfen İletişime Geçiniz !!

  • Marka: RİWAX
  • Kullanım Tarzı : Erkek Çocuk Ayakkabıları
  • Ürün Kodu: 1800352 0430
  • Stok Durumu:
  • 54,90 TL
  • KDV Dahil Fiyatıdır
  • Vergiler Hariç: 50,83 TL

Ürün Seçenekleri

Etiketler: riwax gunluk erkek cocuk spor ayakkabi saks mavi, 1800352 0430, riwax, erkek cocuk ayakkabilari, spor ayakkabi, cocuk ayakkabilari